14 grudnia 2016

Agora S.A. z NuPlays

Platforma premier muzycznych NuPlays i Agora S.A. zawarły umowę o współpracy. Na jej mocy muzykę artystów związanych z Agorą będzie można kupić w w formatach cyfrowych w serwisie NuPlays.pl. Wydawnictwo wykorzysta również technologię NuPlays do realizowania projektów specjalnych, np. udostępniania treści cyfrowych przy sprzedaży winyli.

Od grudnia NuPlays wprowadza do swojej oferty kilkadziesiąt nowych pozycji, m.in. takich wykonawców jak Fisz Emade, Bisz Radex, Pustki, Voo Voo, Wojtek Mazolewski Quintet oraz Smolik/Grosiak/Miuosh. Dostępne będą zarówno pełne dyskografie wybranych artystów, jak i ich single.

Oprócz cyfrowej sprzedaży plików platforma NuPlays dostarcza technologię dCard umożliwiającą załączanie do dowolnych nośników fizycznych (winyle, płyty CD, gazety) kodów, umożlliwiających pobieranie i streaming muzyki w formacie cyfrowym. W ogólnodostępnej sprzedaży jest już dostępny pierwszy winyl wykorzystujący tę technologię - "Drony" zespołu Fisz Emade Tworzywo. Do winyla dołączony jest kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji albumu w bezstratnym formacie FLAC (album można zakupić również w formie plików MP3 320 kbps na platformie NuPlays).

Album "Drony" w MP3 dostępny jest tutaj: https://nuplays.pl/?offerId=9426