21 stycznia 2016

Ruszyła przedsprzedaż debiutanckiej płyty HCR-a !

Na platformie NuPlays ruszyła przedsprzedaż najnowszego albumu wrocławskiego rapera HCR związanego z wytwórnią Sony Music Polska. Wydawnictwo promują single (Tego mi brakuje, KaliforniaKamp, Lepszym Człowiekiem), a płytę można zamówić jako CD z autografem lub pakiet CD + koszulka. ...

Czytaj dalej
22 grudnia 2015

Sukces pierwszej edycji Rich Tour – statystyki

Rich Tour 2015 - pierwsza edycja imprezy przygotowanej przez youtuberów z Rich Zone właśnie dobiegła końca. Zorganizowany przez nich projekt objął dziesięć imprez, każda w innym mieście Polski. Z założenia kameralne spotkania, miały być okazją do kontaktu fanów z szóstką najpopularniejszych w Polsce, internetowych twórców wideo ze świata gier.

Czytaj dalej
14 grudnia 2015

Ostatnie cztery eventy Rich Tour!

Trwa Rich Tour – szalona trasa po Polsce w której sześciu najpopularniejszych polskich youtuberów spotyka się z tysiącami swoich fanów. Atrakcjami są występy Gimpera, Izaka, Rojo, Nitro, Mandzio, Isamu oraz gości, a także koncert Gimpsona. Bilety są jeszcze dostępne na platformie NuPlays, a także można je kupić w klubach przed rozpoczęciem imprezy.

Czytaj dalej
12 listopada 2015

Rich Tour - najwięksi youtuberzy razem na jednej scenie

Na takie wydarzenie czekały miliony fanów - Gimper, Izak, Rojo, Nitro, Mandzio, Isamu w jednej trasie, w dziesięciu miastach w Polsce. 6 grudnia br. youtuberzy ruszają w trasę Rich Tour, w trakcie której na dziesięciu eventach spotkają się z fanami.

Czytaj dalej
12 listopada 2015

Transmisja na żywo koncertu „Tribute to Alibabki”

15 listopada w warszawskiej Proximie odbędzie się uroczysty benefis z okazji obchodów 50 lecia muzyki jamajskiej w Polsce, poświęcony grupie Alibabki. Znani artyści wykonają uwielbiane przez wszystkich przeboje, takie jak „Kwiat jednej nocy, „Kapitańskie tango” czy „Wash-Wash ska”. Na platformie NuPlays odbędzie się transmisja na żywo tego koncertu. Link do oferty: https://alibabki.nuplays.pl

Czytaj dalej
30 października 2015

UrbSymphony - wyjątkowy koncert do obejrzenia on-line

Już dziś Michał Urbaniak, jeden z najsłynniejszych polskich jazzmanów wystąpi w Filharmonii Narodowej w towarzystwie orkiestry symfonicznej pod batutą maestro Jerzego Maksymiuka. Bilety na ten wyjątkowy koncert zostały wyprzedane w ciągu kilku dni, ale dzięki współpracy Filharmonii Narodowej i NuPlays istnieje możliwość bezpłatnego obejrzenia i wysłuchania transmisji on-line koncertu.

Czytaj dalej