15 kwietnia 2016

Record Store Day w NuPlays – oferta specjalna

Zbliża się trzecia sobota kwietnia, a to oznacza Record Store Day. Czy jest coś, co z płyty winylowej brzmi lepiej niż jazz? Jest: soul! A kto jest niekwestionowaną królową soulu? Bez wątpienia Aretha Franklin!

Czytaj dalej
31 marca 2016

Wróciła Reni Jusis! „BANG!” już dostępny w serwisie NuPlays

Reni Jusis „BANG!" to siódmy album ikony polskiej elektroniki. Już teraz, w serwisie NuPlays można go kupić w przedsprzedaży, co gwarantuje wysyłkę w dniu premiery tj. 15 kwietnia. Z międzypokoleniowego połączenia sił powstała płyta aktualna i świadoma, a przede wszystkim opierająca się jednosezonowym modom – słowem: autorska i ponadczasowa. ...

Czytaj dalej
24 lutego 2016

Klub Fugazi z wyjątkowymi biletami

Fugazi Music Club – potomek legendarnego klubu Fugazi, w którym karierę rozpoczynały najbardziej znane polskie zespoły – wraz z platformą NuPlays przygotowały niezwykłe bilety. Mają formę kolekcjonerskich kart z kodem, dzięki któremu uczestnik wydarzenia może uzyskać dostęp do dowolnych treści cyfrowych przygotowanych przez artystów specjalnie na koncert w Fugazi.

Czytaj dalej
11 lutego 2016

Ruszyła przedsprzedaż debiutanckiej płyty Milky Wishlake’a!

Album Milky Wishlake’a pt. „Wait For Us” dostępny jest w przedsprzedaży w serwisie NuPlays. Artysta wyróżnia się znakomitym warsztatem muzycznym i charakterystyczną, wysoką barwą głosu o wyjątkowej mocy i skali. W połączeniu z oryginalnymi eksperymentami z elektroniką i fortepianem tworzy zachwycające, różnorodne stylistycznie i nastrojowo utwory, w których każdy odnajduje coś dla siebie.

Czytaj dalej
04 lutego 2016

Nowy album Ani Dąbrowskiej w przedsprzedaży

„Dla naiwnych marzycieli“ już dostępna na aniadabrowska.nuplays.pl w cenie 34,90

Czytaj dalej
27 stycznia 2016

Rarytas dla DJ-ów, producentów i twórców nowej muzyki elektronicznej!

Winylowa wersja pierwszej płyty z cyklu Michał Urbaniak „Jazz Legends”. Podczas całej swojej kariery muzycznej Michał Urbaniak grał z największymi muzykami jazzowymi. Na serii płyt „Jazz Legends" należących do nurtu jazzu akustycznego, znajdują się nagrania z udziałem sław nowojorskiej i światowej sceny jazzowej.

Czytaj dalej